Wydarzenia z lat ubiegłych

Wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018

DEN  zdjęcia »»»

Pasowanie Pierwszoklasistów

9 października 2017 r. uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności naszej szkoły.
Uroczystość rozpoczęła się od złożenia przez reprezentantów klas pierwszych ślubowania na sztandar szkoły. Po części oficjalnej uczniowie zmierzyli się w kilku konkurencjach wymagających wykazania się wiedzą o szkole, szybkością, kreatywnością, zdolnościami artystycznymi, a także poczuciem smaku.
Zmagania uczniów obserwowało i oceniało jury w składzie: p. Mariola Rakowska,
p. E. Jabłońska-Skurzok oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego – Sara Waligóra. Wszyscy dzielnie walczyli  a laur zwycięstwa przypadł klasie 1d. W przyszłym roku tegoroczni zwycięzcy, przygotują otrzęsiny dla nowych uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!

pasowanie zdjęcia »»»

MiędzyszkolnE turniejE tenisa stołowego

6 pażdziernika odbył się międzyszkolny turniej tenisa stołowego dziewczyn. Nasz zespół w składzie: Patrycja Kukla (1d), Justyna Drogoś (1d) i Julia Borkowska (1d) zajął 2 miejsce i 19 października będzie reprezentował miasto Tychy podczas turnieju rejonowego w Łaziskach Górnych. Trzymamy kciuki.

10 pażdziernika odbył się międzyszkolny turniej tenisa stołowego chłopców. Nasz zespół w składzie: Rafał Stępień (2kg) i Dawid Matuszczyk (1kg) zajął 9 miejsce.

Międzyszkolny turniej tenisa stołowego  zdjęcia »»»

XXIX Akcja Honorowego Krwiodawstwa

3 października odbyła się kolejna akcja, w której wzięło udział około 40 uczniów. Tym razem gościliśmy ambulans do pobierania krwi, który pięknie się prezentował i zbudzał duże zainteresowanie uczestników. Selekcja do oddania krwi przypominała tę, którą przechodzą kandydaci do sił specjalnych, zarejestrowano 26 osób, ale ostatecznie tylko 14 zweryfikowanych ochotników mogło oddać krew. W tym gronie znalazła się również pani Wioletta Gałka, która regularnie oddaje krew w naszych akcjach.
Pobrano łącznie 6,300 litra krwi.
Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć, serdeczne dzięki!

Opiekun Szkolnego Koła PCK Renata Ferdek

akcja krwiodawstwa zdjęcia »»»

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/2018

UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA 319 UCZNIÓW
UDZIAŁ W GŁOSOWANIU WZIĘŁO 133 UCZNIÓW

NAD POPRAWNOŚCIĄ GŁOSOWANIA CZUWAŁA KOMISJA W SKŁADZIE:
Przedstawiciel klas pierwszych    TOMIRA JILLEK
Przedstawiciel klas drugich     RAFAŁ STEPIEŃ
Przedstawiciel klas trzecich    MAŁGORZATA KONARSKA
Przedstawiciel klas czwartych    PATRYK ŚMIAŁEK
PRZEWODNICZĄCĄ SZKOŁY ZOSTAŁA SARA WALIGÓRA uczennica klasy 3Ż

GRATULUJEMY!

Zestawienie procentowe »»»

wybory zdjęcia »»»

Obsługa podczas jubileuszu 50-lecia SP 18

22 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obsłudze gastronomicznej podczas jubileuszu 50-lecia SP 18 w Tychach.

sp18 sp13

Obsługa podczas miejskiej inauguracji roku szkolnego

4 września 2017 r. nasza młodzież wzięła udział w obsłudze gastronomicznej podczas miejskiej inauguracji roku szkolnego 2017/2018, która miała miejsce w SP 13.

sp13 sp13

Rozpoczęcie roku Szkolnego

Życzymy wszystkim radosnego i pełnego sukcesów roku szkolnego.

rozpoczęcie roku szkolnego  Zobacz »»»