Staż na Teneryfie

logo rekrutacja erasmus+

Regulamin naboru »»»   poprawiony

Wniosek »»»   poprawiony

Dane osobowe - oświadczenie »»»

Europass CV - wersja ENG »»»

Europass CV_instrukcja_ENG »»»

Europass CV - wersja POL »»»

Europass CV_instrukcja_POL »»»

WYNIKI REKRUTACJI »»»

Grupa 1

Nasza miesięczna przygoda na stażu unijnym Erasmus +, który odbyliśmy na Teneryfie, rozpoczęła się 14 maja. Pełni emocji wylecieliśmy z lotniska w Krakowie, skąd po kilku godzinach lotu dotarliśmy do celu.
Po przybyciu do hotelu „Tamaimo Tropical”, gdzie mieszkaliśmy i pracowaliśmy, przywitał nas i oficjalnie rozpoczął nasze praktyki pan Alexander, który jest przedstawicielem organizacji pośredniczącej „Espamob”. 

czytaj dalej »»»

Grupa I przesyła kolejne gorące pozdrowienia z praktyki na Teneryfie. W hotelu Tamaimo Tropical czujemy się doskonale zarówno w pracy jak i w wolnym czasie. Zdobywamy wiedzę i praktykujemy pod czujnym okiem instruktorów, a w wolnym czasie cieszymy się otaczającą egzotyką. Niezapomniane wrażenia dostarczył nam rejs statkiem po oceaniez widokiem na klify Los Gigantes z pływającymi wokół nas delfinami i świetną zabawą w nurkowanie w Zatoce Masca.

hotel

Pozdrawiamy gorąco ze słonecznej Teneryfy.
Rozkoszujemy się fantastycznymi widokami i czerpiemy energię z wulkanu Teide. Nasze dni wypełnia też ciekawa praca w bardzo przyjaznej atmosferze. Realizujemy się w restauracji, kuchni i w hotelowych animacjach. Jest SUPER!!!

teneryfa


logo erasmus